در دنیای امروز زندگی ما با استفاده از امکانات دنیای مجازی گره خورده است، به همین دلیل داشتن درگاهی جذاب برای توسعه کسب و کار خود و همچنین ارتباط با مشتریان در شبکه جهانی وب یک امر ضروری به حساب می آید. مردم ساعت های بسیاری را صرف گشت وگذار در این شبکه که صدالبته جذابتر از گذشته اش به راه خود ادامه می دهد، می کنند، مطمئن باشید با طراحی یک درگاه جذاب و کارآمد برای مجموعه خود، مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد.

اینکه این روزها مردم برای پیدا کردن رستوران و کافه های متنوع و امتحان کردن غذاهای گوناگون در اینترنت بسیار جستجو می کنند بر کسی پوشیده نیست، این موضوع حتی برای حفظ مشتریان قدیمی نیز می تواند موثر باشد. سایت شما باید به گونه ای باشد که قابلیت مشاهده در تلفن های همراه و تبلت را داشته باشد، این موضوع در رتبه و جایگاه سایت شما در موتورهای جستجو هم بی تأثیر نخواهد بود. در زیر به نکاتی برای طراحی وب سایت برای کسب و کارهای ارائه کننده غذا و نوشیدنی می پردازیم؛ این راهنما برای شما فارغ از دارا بودن هر نوع کسب و کاری در حوزه صنعت غذا و نوشیدنی مفید خواهد بود :

 

١- ابتدا مشتریان خود را بشناسید و بدانید به چه کسانی می خواهید خدمات دهید.

٢- در طراحی سایت خود تا حد امکان سادگی را رعایت کنید.

٣- در طراحی سایت از ترکیب رنگ های اصلی استفاده کنید.

٤- برای سایت خود فرم تماس با ما را هم طراحی کنید.

٥- از تمامی قابلیت شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

٦- برای طراحی سایت از تصاویر مناسب استفاده کنید.

٧- برای صفحه درباره ما در سایت خود خلاقیت به کار ببرید.

٨- در طراحی صفحه های سایت بروزرسانی آنلاین را طراحی کنید.

٩- صفحه سفارش آنلاین را برای بیرون بر طراحی کنید.

١٠- صفحه معرفی شعبات مختلف اگر برنامه ای برای توسعه مجموعه خود دارید طراحی کنید.

١١- برای رزرو جهت مناسبت ها و برگزاری مراسم مختلف صفحه ای طراحی کنید.

١٢- حتماً صفحه ای را برای رزرو آنلاین میز در طراحی سایتتان در نظر بگیرید.

١٣- برای جذب مشتریان صفحه ای طراحی کنید مبنی بر برگزاری قرعه کشی آنلاین و اعلام نتایج که به وسیله اس ام اس انجام می شود.

١٤- صفحه ای برای منوی مجموعه و آموزش برخی آیتم های پرطرفدار در نظر بگیرید، حتی می توانید ویدئوهای آموزشی را در آن بارگذاری کنید.

 

 

با رعایت نکات بالا و همچنین با استفاده از یک متخصص رشته دیجیتال مارکتینگ می توانید به موفقیت های خوبی در حوزه بازاریابی دیجیتال در دنیای مجازی دست پیدا کنید، البته شما جهت هرچه حرفه ای تر شدن خلاقیتهای بازاریابی محتوایی خود برای این منظور نیاز به تیمی متشکل از سرآشپز دوره دیده، کارگردان فیلم های تبلیغاتی، عکاس حرفه ای حوزه غذا، نویسنده حرفه ای و تولیدکننده محتوای حوزه غذاو نوشیدنی، برنامه ریز تبلیغات در این حوزه نیز خواهید داشت.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


آموزشگاه موسیقی سرنا ... هرچی بخوای هفت دقیقه SARGENTO NERI معرفی وبلاگ های فعال در زمینه دانلود کتاب شرح حال پرسش مهر فروشگاه فايل خودرو برقی